Lada Holman

Czech Phibrows Master

WORKSHOP

Phibrows kurzy

Phibrows je název techniky  microbladingu. Jedná se o ruční techniku, kde se nepoužívá přístroj, ale čepelka složená z 18ti mikro jehliček. Studenty učím  kompletní skladbu obočí, včetně vyměření tvaru nebo následné péče. Kurzy jsou výjimečné svým konceptem a podporou školitele i akademie. Školení začíná v akademii, kde se dva dny učíme převážně praktickou část, naučím Vás s nástroji, materiálem a také si vyzkoušíte práci na modelce. Tu děláme společně a učíte se primárně tlak, sklon, práci s klientem, jak u práce sedět a spousty dalšího. Po ukončení dvoudenního kurzu začíná několika měsíční online školení, kde se učíte posupně teorii a dál rozvíjíte praxi, kterou jsme se učili spolu. Zařadím Vám do učebního programu Craft Master, kde pracujete dle instruktážních videí a fotek. Spolu už poté studujeme individuálně pomocí hlasových a textových zpráv, fotografií nebo videí.  Procházíme společně jednotlivými levely kde v každém máte daný úkol (část obočí) a sestavujeme tak obočí od A po Z společně. Pokud Vám něco nejde pomáháme si pomocí videonahrávek což je v podstatě to samé jako když stojím u Vás.

V tomto je právě dlouhá online podpora velké plus. Můžete pracovat dle svých časových možností a netlačí Vás čas.

Dále máte podporu Dr.Phi kde je vám 24/7 k dispozici poradenství lékařů, kteří Vám pomáhají s kontraindikacemi při konzultacích s klientelou. Tato podpora Vám zůstává po celou dobu od dokončení kurzu. Já jsem studentům k dispozici po celou dobu kurzu, online podpory a i po skončení. Na svých stránkách také nejlepší Artisty zaznačuji na seznamu mých studentů. Dále po úspěšném zakončení dostáváte své originální Phibrows logo a jste zaznačení na světové mapě Phi artistů Phi world map. Kurzy obsahují také bonusovou techniku machine shadingu - strojové stínování.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat na mailu Phibrows.ladaholman@gmail.com

Phibrows  kit

Phibrows kit je startovací balík, který každá studentka obdrží první den školení. Obsahuje veškerý Phi materiál, včetně čepelí, pigmentů a holderů  potřebných k práci na klientce. Samozřejmostí jsou latexy (umělá kůže) na které studentky trénují. Starter kit si vybírá student sám dle jeho rozsahu a podpory.  Kurzy nejsou prodejné bez starter kitu, protože kvalitní kurz bez kvalitního materiálu vám nedá kvalitní výsledek a naopak. Kit Vám zůstáva.

Aktualně připravované kurzy

 Kurzy obsahují techniky Phibrows microblading a machine shading,

 online podporu, kit (material na 80 klientek) , certifikát o účasti a mnoho dalšího

Samozřejmostí je občerstvení po oba dva dny kurzu

Školení se mohou zůčastnit jak začátečníci tak pokročilí, protože v následné online podpoře se vždy studentům věnuji individuálně podle jejich potřeb.

Více informací ohledně kurzů včetně cen ráda podám skrze mailovou adresu

phibrows.ladaholman@gmail.com

Kurzy se pořádají v prostorách Lada Holman Academy

Ve Staré Boleslavi u Prahy.

Je zde možnost parkování jak v areálu,  tak i ve vedlejší ulici přímo u akademie.

Ve stare boleslavi i Brandýse nad labem je možnost ubytování.

Jezdí sem i pravidelná kyvadlová doprava se zastavkou - Stará Boleslav autobusove nadraží (cca 5 minut chůze od akademie)

místo konání

Label 1